Hakkimizda

Artı Yapı, sektörün farklı kollarında uzman, deneyimli kadrosuyla 2003 yılından bu yana Türkiye’de yapı çözümleri hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı başarılarıyla sektöründe önemli bir konuma yerleşmiştir ve inovatif bakış açısıyla yoluna devam etmektedir.

.

Prefabrik, konteyner, mobo kabin, ahşap yapılar ve güvenlik kabinleri başta olmak üzere birçok alanda çözümler sunan Artı Yapı, uluslararası standartlara sahip ürünleriyle Türkiye’de 3000’den fazla iş ortağına hizmet vererek hızlı bir büyüme kaydetmiştir. İnsana ve doğaya verdiği önemle ülkemizde iş sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun üretim yapan birkaç firma arasında yer alır.

 

Artı Yapı, ürünlerini geliştirirken çevreye, insanlara, topluma faydalı olmayı hedefler. Türkiye’nin potansiyelini yine Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunmak için kullanan firma, Türkiye’de ilk kez kendi elektriğini üreten yapılar ile ilgili “Faydalı Model” patenti alarak hedeflerinden birini başarmıştır. Sürekli öğrenme ve kendini geliştirmeye büyük önem veren Artı Yapı, müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği projeler üzerinde çalışmakta ve kendi tekerlekleri üzerinde taşınabilir kompozit yapılar üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarına devam etmektedir.

Misyonumuz

Artı Yapı, bütün çalışmalarında sürekli gelişen teknoloji ve eşzamanlı olarak var olan hizmetlerden faydalanarak insanların ve şirketlerin karşılaştıkları sorunları tespit etmeyi ve böylece iş ortaklarının hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlar.

Vizyonumuz

Artı Yapı, iş ortaklarının yaşam ve çalışma şartlarını iyileştirmek ve ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Daha basit, daha değerli ve daha güvenilir deneyimler oluşturacak yeni fikirleri ve düşünce yöntemlerini hayata geçirir.

İletişim Bilgilerimiz

  • ARTI YAPI PREFABRİK VE KONTEYNER
  • Balçık Mh. 3225 Sk. (Eski kömücüler sk.) No:37
  • Telefon: 0262 751 27 84
  • Fax: 0216 912 15 52
  • GSM : 0533 500 53 11
  • Mail: info@artiyapiprefabrik.com
  • Mail: sedat@artiyapiprefabrik.com